Sleva 50% na rozkládací stůl SLIM | Benevetti

Sleva 50% na rozkládací stůl SLIM do vyprodání zásob

Nabízíme v akci prodej nového jídelního stolu SLIM italského designu. Původní cena nového stolu činí 29.500,- Kč, nyní dostupný za 14.750,- Kč vč. DPH a dopravy po celé ČR. Stůl umožňuje netradiční rozložení po šířce a je vhodný pro použití jak do kuchyně tak do obývacího pokoje či chodby.


Stůl je vyroben z hliníku leštěného do vysokého lesku - imitace chromu. Profil stolových nohou 50x50 mm. Kvalitní mechanismus umožňuje rozložení stolu po šířce o 330 mm a vyklopení vložky stolu, která je ukryta pod stolovou deskou. Stolová deska je skleněná z tvrzeného skla tloušťky 10 mm v bílé barvě dle RAL 9003. Stolová vložka je melaminová ve stříbrné barvě.

Rozměr stolu 1400 x 470 - 800 x 750 mm

Stůl je k dispozici ihned.
Dopravu stolu zajistíme vlastními vozy po celé ČR zdarma.

Rychlý kontakt

Nepřehlédněte

Využijte nabídku našich dalších produktů:

Skleněné obklady do kuchyně, skleněné posuvné dveře a interiérová skla.

Skleněné obklady s grafickým motivem, skla s fototiskem.

www.fotoglass.cz

Výroba hliníkových rámečků a posuvných dveří

Velkoobchod nábytkového kování, závěsů, dřezů.

3 důvody proč si vybrat stoly Benevetti

Design

Jídelní stoly Benevetti jsou navrhovány s nadčasovým designem zvýrazňujícím pravidelné geometrické tvary a hladké linie v interiéru Vaší jídelny, obývacího pokoje a také kanceláří, restaurací, kaváren...

Individualita

Vyrábíme nábytek s ohledy na požadavky zákazníků, vyzdvihující jedinečnost detailů a individualitu Vašich interiérů. Veškeré typy stolových podnoží jsou součástí výrobního programu Benevetti a je možné je rozměrově či tvarově přizpůsobit dle požadavků zákazníků.

Kvalita

Veškeré produkty Benevetti jsou vyráběny z nejmodernějších materiálů pocházejících ze zemí EU. Klademe důraz na precizní zpracování a servis pro naše zákazníky.

Zavřít  

Načítá se