Skleněné pracovní desky | Benevetti

Skleněné pracovní desky

Kuchyňské desky mají v každé domácnosti široké využití a zároveň mohou být vhodným doplňkem do interiéru vaší Obr 3kuchyně. Skleněné pracovní desky jsou vhodné do každé domácnosti, jenž by ráda skloubila moderní vzhled desky s její vynikající funkčností. Pokud kuchyň přestavujete nebo kuchyň teprve vybavujete, jistě jste o skleněné pracovní desce přemýšleli. Není divu, protože se za poslední léta stala standardem v každé moderní domácnosti.

Možná si kladete otázku, čím je taková deska tak výjimečná. Za zmínku stojí především vysoká odolnost skleněných ploch, které navíc snesou diametrálně odlišné teploty. Nyní se nemusíte bát položit vařící pánev na vaši skleněnou desku. Pro zvýšenou odolnost pracovní desky vám doporučujeme speciální povrch ANTISCRATCH(struktura kůže), který je extrémně odolný vůči poškrábání a jakýmkoli skvrnám.

Díky nám můžete mít takovou pracovní plochu ze skla, jakou si budete přát. Dokážeme sklo nalakovat do více než 2000 odstínů, a tak vám můžeme garantovat, že nebude problém najít vhodný odstín i do vaší kuchyně. Nemáme žádný problém s různými úpravami skla, ať už jde o zaoblení rohů, vyřezávání otvorů na dřez nebo varnou desku. Hrany desky pečlivě opracujeme do vysokého lesku a deska bude příjemná na dotek.Doporučená tloušťka skleněné pracovní plochy je 10-12 mm. Toto tvrzené sklo je vysoce odolné vůči nárazům, a tak se nemusíte bát naklepat maso na této desce, pokládat na něj horkou pánev či připravovat různé pokrmy. Po vaření můžete desku pohodlně umýt, aniž byste se nadřeli.

Rychlý kontakt

Nepřehlédněte

Využijte nabídku našich dalších produktů:

Skleněné obklady do kuchyně, skleněné posuvné dveře a interiérová skla.

Skleněné obklady s grafickým motivem, skla s fototiskem.

www.fotoglass.cz

Výroba hliníkových rámečků a posuvných dveří

Velkoobchod nábytkového kování, závěsů, dřezů.

3 důvody proč si vybrat stoly Benevetti

Design

Jídelní stoly Benevetti jsou navrhovány s nadčasovým designem zvýrazňujícím pravidelné geometrické tvary a hladké linie v interiéru Vaší jídelny, obývacího pokoje a také kanceláří, restaurací, kaváren...

Individualita

Vyrábíme nábytek s ohledy na požadavky zákazníků, vyzdvihující jedinečnost detailů a individualitu Vašich interiérů. Veškeré typy stolových podnoží jsou součástí výrobního programu Benevetti a je možné je rozměrově či tvarově přizpůsobit dle požadavků zákazníků.

Kvalita

Veškeré produkty Benevetti jsou vyráběny z nejmodernějších materiálů pocházejících ze zemí EU. Klademe důraz na precizní zpracování a servis pro naše zákazníky.

Zavřít  

Načítá se