Adresa: Vinohradská 76, Brno    info@benevetti.cz    Tel: +420 543 212 488    Náš facebook

Materiály

Materiály stolových desek na zakázku

Stoly Benevetti běžně dodáváme včetně skleněných stolových desek, které vyrábíme na zakázku. Na poptávku zajistíme kompletní dodávky s dýhovanýma či laminovanýma deskama. Pro naše partnery však často dodáváme pouze stolové podnože připravené na míru bez stolové desky, které si výrobce nábytku osadí svou deskou v designu interiéru. 

543 212 488

Kontaktujte nás

Showroom: Vinohradská 76
618 00 Brno

Cena kvalitního nábytku

Spočítejte si cenu nábytku na míru pomocí našeho kalkulátoru.

Nepřehlédněte

Nabídka dalších produktů

Využijte nabídku našich dalších produktů:

www.sklenenyobklad.cz

Skleněné obklady do kuchyně, skleněné posuvné dveře a interiérová skla.

www.fotoglass.cz

Skleněné obklady s grafickým motivem, skla s fototiskem.

www.alfastyl.cz

Výroba hliníkových rámečků a posuvných dveří

www.kovani-nabytek.cz

www.kopeckycz.cz

Velkoobchod nábytkového kování, závěsů, dřezů.

 

Laminové desky

Dřevěné stolové desky
Laminové desky jsou základní variantou stolových desek s velkým výběrem dekorů. Laminátové desky se skládají z přírodních vláken (jádrových papírů) a syntetických pryskyřic, které jsou vytvrzovány při velkém tlaku a vysoké teplotě.

Kompaktní desky

Dřevěné stolové desky
Kompaktní desky jsou vysokotlaké lamináty vhodné pro oblast použití s vysokými nároky na mechanicko-fyzikální vlastnosti. Kompaktní deska je principiálně silnější laminát. Vyznačují se vysokou pevností, odolností proti oděru, působení vlhkosti a proti chemikáliím. Standardně dodáváme bílou barvu.

Dýhované desky

Blog, Dřevěné stolové desky
Dýhované desky nabízíme v několika druzích dřevin včetně exotických. Dýhované desky nabízíme v několika druzích dřevin včetně exotických.

Bezpečnostní sklo STONE

Blog, Skleněné stolové desky
Vysoce odolné bezpečnostní sklo STONE proti poškrábání. Bezpečnostní sklo se speciální povrchovou úpravou STONE. Toto sklo má z pohledové strany kameninovou strukturu a je velice odolné vůči poškrábání. Sklo STONE může být čiré anebo lakované.

Bezpečnostní sklo s fototiskem

Skleněné stolové desky
Varianta bezpečnostního skla s potiskem dle přání zákazníka. Bezpečnostní sklo s lesklou povrchovou úpravou a fototiskem. Sklo je ze spodní strany opatřeno jakýmkoli grafickým motivem z internetové databáze www.shutterstock.com anebo dodanou vlastní fotografií.

Bezpečnostní sklo

Skleněné stolové desky
Bezpečnostní sklo pro zajištění bezpečí a odolnosti. Bezpečnostní sklo s lesklou povrchovou úpravou, dostupné jako čiré, mléčné či lakované do více než 2000 barevných odstínů dle RAL či NCS. Barvu skla Vám můžeme sladit s barvou skleněných obkladů či jiných doplňků ve Vašem interiéru.

Oblíbené produkty na míru