Adresa: Vinohradská 76, Brno    info@benevetti.cz    Tel: +420 543 212 488    Náš facebook

O nás

O nás

 

Styl, který padne do oka i interiéru…

Naše společnost Alfa Styl, s.r.o. se již 12 let zabývá vývojem a zpracováním hliníkových komponent pro použití v nábytku a interiéru. Disponujeme technologiemi pro opracování hliníkových profilů, řezání a vrtání skla a kompletaci nábytkových dílců v kombinaci hliník – sklo či hliník – dřevo. Mezi naše hlavní produkty patří výroba hliníkových rámečků do kuchyní, LED osvětlení na míru, atypických stolových podnoží, posuvných dveří pro šatní skříně a dalších produktů vyrobených na zakázku pro výrobce nábytku.

Rozsáhlý servis, spolehlivost a flexibilita ve výrobě patří k vysokému jakostnímu standardu naší firmy, stejně jako krátké dodací lhůty a vynikající poměr
cena / výkon. Spolupracujeme s mnoha partnery v zahraničí, převážně z Itálie, díky kterým můžeme držet krok s novými trendy v designu nábytku. Na českém trhu oboustranně spolupracujeme s předními výrobci nábytku, velkoobchody s nábytkovým kováním a producenty zakázkových interiérů.

Našim cílem je dodávat výrobky prvotřídní kvality a moderního designu za přijatelné ceny s poskytnutím výborného zákaznického servisu. Veškeré naše produkty jsou vyráběny na zakázku s ohledem na požadavky zákazníka.

Významnou část našich aktivit směřujeme kompletním realizacím skleněných obkladů za kuchyňské linky, celoskleněných stěn, skleněných posuvných dveří a dalších realizací interiérových skel. Této činnosti se věnujeme již 7-mým rokem a naši práci mohou potvrdit tisíce spokojených zákazníků. Skleněné obklady a interiérové skla zaměřujeme a montujeme po celé ČR a SK díky vlastní síti montážních týmu a rozvozových vozů.

K našim zákazníkům a partnerům přistupujeme s úctou a snažíme se vyhovět či poradit každé poptávce jakéhokoli rozsahu.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Oblíbené produkty na míru